• слайд 1
  • слайд 2
  • слайд 3
Південноміська рада

Публічна інформація

Реквізити рахунків для обліку доходів місцевих бюджетів  Харківська область

 

Звіт міського голови за 2017 рік

 

Реквизиты счетов для уплаты всех видов налогов и сборов в Украине

 

Рішення IV сесії  VIІ скликання від 16 лютого 2016 року "Про перейменування вулиць, провулків та в'їздів міста Південне"

 


Урочистості 9 травня

         9 травня 2016 р. при відзначення 71-ї річниці Перемоги в м. Південне пам'ять загиблих солдатів вшанували покладанням квітів до Братської могили у  парку Перемоги.

        В урочистостях взяли участь міський голова Олександр Миколайович Брюханов, депутат Харківської районної ради, радник голови Червоний Анатолій Сергійович, ветерани — учасники бойових дій, депутати Південноміської ради, керівники організацій та підприємств, учителі та учні навчальних закладів, мешканці міста.

            У пам'ять про загиблих пролунали військові залпи, так  віддали почесті загиблим постійні учасники загальноміських заходів -  курсанти Харківського Гвардійського ордена Червоної зірки факультету військової підготовки імені Верховної Ради України Національного технічного університету «ХПІ».

           Міський голова Олександр Брюханов привітав усіх із 71-ю річницею і зі словами вдяки за їх подвиг вручив присутнім учасникам бойових дій сертифікат на придбання лікарських препаратів та вітальні трикутники. Так як за станом здоров’я не всі ветерани мали можливості бути присутніми на святі, але до кожного з цих ветеранів виконавчий комітет Південноміської ради має дбайливе ставлення і в День Перемоги персонально поздоровив зі святом кожного ветерана — учасника бойових дій. Міський голова за активну суспільно-політичну роботу, вагомий внесок в патріотичне виховання підростаючого покоління, надання практичної допомоги в вирішенні соціальних проблем міста та з нагоди 71-ої річниці Перемоги  висловив щиру подяку Південноміській первинній організації ветеранів України та нагородив подякою. Голова Південноміської первинної організації ветеранів України Ільїна Людмила Іванівна запевнила усіх присутніх, що вони, ветерани, і надалі будуть приймати активну участь у суспільному житті міста, подякувала  міській владі за постійну увагу до ветеранів.

            Депутат Харківської районної ради, радник голови Червоний Анатолій Сергійович, побажав мирного неба учасникам бойових дій та усім присутнім на мітингу.

           По закінченню мітингу на площі перед міським клубом ветеранів, мешканців та гостей міста  святковим концертом привітали творчі колективи м. Південне, Харкова. Також усіх присутніх пригощали традиційною польовою кашею з наркомовськими 100 грамами.

 

                           Депутат Південноміської ради Гладушка С.І.